Kaliňák: Hamran sa správa ako šéf organizovanej skupiny ČURILLOVCOV!

Autor: Redakce
,,HAMRAN SA SPRÁVA AKO ŠÉF ORGANIZOVANEJ SKUPINY ČURILLOVCOV!“ Týmito slovami začal svoj status na socialnej sieti podpredseda Smeru Erik Kaliňák – synovec bývalého ministra vnútra Roberta Kaliňáka. 
,,Trafená hus opäť zagágala a Hamran ešte stále ako policajný prezident urobil politickú tlačovku proti opozícii z policajného prezídia SR, ktorého by sa politika nemala ani dotýkať. Hovoriť dnes po toľkých dôkazoch potvrdzujúcich manipulácie o nestrannosti polície, znie skôr ako zlý vtip a slovám o rozviazaných rukách polície veria hádam už len pozostalí voliči OĽANO, ktorých ani posledné tri roky nepresvedčili, že Matovič bol omyl galaktických rozmerov,“ vyhlásil Erik Kaliňák.
Podľa jeho slov, Hamran, ktorému mentálna výbava neumožňuje pochopiť, že dôveryhodnosť jeho ako aj Čurillovcov je nenávratne preč sa uchýlil k infantilnému obhajovaniu zvrátenosti systému, ktorý vytvorili cez články Denníka N.
,,Vraj dôkazy, ktoré sú proti nim použité, sú vytrhnuté z kontextu. Tak nech sa páči pán Hamran, tu máte celý kontext ich štylu práce. Možno konečne pochopíte, čo ste sa rozhodol ako politický… pardon policajný prezident kryť,“ dodal Erik Kaliňák.

ZDROJ: Facebook.com/kalinakerik

ZDROJ FOTO: Facebook.com/kalinakerik