Boris Kollár poslal dcéru bývalého mafiána Ferusa 2x na potrat, vyjadril sa k tomu aj sám nitriansky boss

Autor: Lucia Peštová
Zdroj foto: reprofoto

Slovenská politická scéna je v pohybe od začiatku týždňa, keď Ema Ferusová, dcéra známeho predstaviteľa nitrianskeho podsvetia Ľuboša Ferusa, podala sťažnosť na Borisa Kollára zo strany Sme rodina. Tvrdí, že ju dvakrát donútil ísť na potrat. Príbeh sa však zamotáva, keďže vo vzduchu visia otázky ohľadom toho, kto komu poskytol peniaze na diskreditáciu alebo za staré obrazy. Kde vlastne leží pravda?

 

Ferusová poskytla rozhovor televízii Markíza, ktorá takisto požiadala o stanovisko známeho advokáta a podnikateľa Zoroslava Kollára, ktorý zohráva kľúčovú úlohu v tomto prípade.

Celý prípad zo strany Ferusovej stojí na tvrdeniach, že Kollár ju psychicky donútil k dvom potratom. Jej argumenty zahŕňajú správy a výpisy z bankového účtu, ako aj dokumenty z obidvoch potratov.

Kollár, na druhej strane, tvrdí, že ku žiadnym potratom nedošlo, a nie je si istý, či deti boli jeho, pretože Ferusová v tom čase mala iný vzťah. Argumentujú správami a záznamami, pričom tvrdia, že Ferusová mala utrpieť spontánny potrat.

Avšak, hlavným zlom v prípade je otázka ohľadom finančnej odmeny za právnikov alebo za starožitnosti, ktorú mal Zoroslav Kollár ponúknuť Ferusovej. Tu vzniká zmätok, pretože Ferusová hovorí, že Kollár jej poskytol finančnú pomoc na právnikov a podobné veci, zatiaľ čo Zoro Kollár to popiera. Tvrdí, že nikdy neponúkol peniaze Ferusovej, s výnimkou niekoľkých starožitností, ktoré predávala, keďže nemala finančné prostriedky na živobytie.

Napriek mnohým výpovediam a tvrdeniam je pravda v tomto prípade stále nejasná. Tento prípad okolo Borisa Kollára a Emy Ferusovej zostáva predmetom záujmu na slovenskej politickej scéne a bude nevyhnutné sledovať jeho ďalší vývoj.