Veronika Remišová: Keď nevedia smeráci a ich poskokovia nič nájsť, špinu si vymýšľajú

Autor: Redakce
,,Najnovšie dokonca na môjho mŕtveho otca,“ začala slovami svoj príspevok na sociálnej sieti Veronika Remišová.
,,Na stránke, ktorá vznikla po Ficových a Pellegriniho prehratých voľbách a odvtedy pretláča klamstvá Smeru a Hlasu sa objavil článok, ktorý špiní pamiatku môjho zosnulého otca. Plátok, ktorý vlastní kamarát Kočnera, pomocník Mečiara a zakladateľ Smeru Fedor Flašík si vymyslel, že môj otec bol „vysokopostaveným dôverníkom ŠTB“. Je to nehorázna lož, uviedla Remišová.
Podľa jej slov, tvorcovia tohto chrapúnskeho klamstva sa dokonca netrafili ani v mene, ktoré pripisujú môjmu otcovi. Odporné spôsoby a klamstvá od človeka, ktorý celý život pomáhal komunistickým pohrobkom a gangstrom ma neprekvapujú. Prekvapuje ma dno, ktoré dokážu prerážať v úsilí pomôcť svojim kamarátom zo Smeru a Hlasu, ktorých sme odstrihli od miliónových kšeftov na účet všetkých občanov.
,,Keďže nie sú jediní z takzvaných „médií“, ktorí sa snažia za každú cenu vymyslieť nejakú špinu, napíšem to jasne: Môj otec, mama a celá rodina sme za komunizmu trpeli práve preto, že s totalitou sme sa nestotožňovali. Nikto z mojich blízkych príbuzných v ŠtB nebol, dokonca moju mamu vyhodili z práce, pretože nás prihlásila na náboženstvo. A od komunistických učiteľov sme si užili svoje, keďže zo širšej rodiny pochádzali aj rehoľné sestry a misionárky, dodala.
Podľa Remišovej, od Smeru i Hlasu zažíva tri roky podlé a nepravdivé útoky pomaly každý týždeň. Raz jej funkcionár strany Hlas Petra Pellegriniho praje smrť, inokedy zas Raši bohapusto klame.
,,Dôvod je jednoduchý: na zlodejstvách a miliónoch úplatkov v krabiciach od šampanského sa ich oligarchovia so mnou nikdy nedohodnú. Ale že sú schopní takto urážať aj pamiatku a česť môjho zosnulého otca, to je totálne morálne a ľudské dno. Takíto poskokovia Mečiara a Kočnera na môjho otca len tak špiniť nebudú,“ vyhlásila Remišová.

ZDROJ: Facebook/Veronika Remišová

ZDROJ FOTO: Facebook/Veronika Remišová