Tu je príklad ako funguje odvolaný minister! Čo všetko Naď zamlčal, prezrádza Generál Jozef Viktorín

Autor: Redakce
Podľa generála vo výslužbe Jozefa Viktorína z hnutia Republika, tu je príklad ako funguje odvolaný minister.
Generál na svojej socialnej sieti uviedol status: ,,V rozpočte na rok 2023 má Ministerstvo obrany SR 2% HDP, čo je približne 2,45 miliardy eur. Avšak náš obchodník s vojenskou technikou a zbraňami zabudol akosi povedať, že keď ohuruje verejnosť číslom 900 miliónov, tak to je potrebné pripočítať k schválenému rozpočtu.“
Čo to znamená? Zvýši sa HDP na 2,74%, čo v reálnych číslach predstavuje sumu 3,35 miliardy eur. Napríklad v porovnaní s Ministerstvom pôdohospodárstva SR, ktoré má okrem iného na starosti, aby bol občan sýty, má rozpočet 0,8% HDP, čo je 1 miliarda eur. To nie je všetko. Kde je zdravotnícka starostlivosť? Riešenie čakania na operačné zákroky, hodín čakania pred vyšetreniami, spokojnosť pacienta?
,,Odvolaný minister potvrdzuje, že pre neho sú dôležité tanky a obrnené transportéry viac než traktory pre poľnohospodárov a zdravotnícka starostlivosť pre občanov. To, že občan nie je dôležitý sa neustále prejavuje krokmi a rozhodnutiami týchto ľudí, ktorí s určitosťou potvrdzujú, že sú všelijakí, len nie proslovenskí.,“ dodal Jozef Viktorín.

ZDROJ: Facebook.com/generalviktorinrepublika

ZDROJ FOTO: Facebook.com/generalviktorinrepublika