Šéf Smeru, Robert Fico, uvoľňuje brzdy vo vzťahu so svojou mladou láskou Katarínou Szalayovou  na motorke

Autor: Lucia Peštová
Zdroj foto: reprofoto

Dlhšie čas sa právnička Katarína Szalayová a politik Robert Fico snažili udržať svoj vzťah v tajnosti, no teraz sa zdá, že už nemajú potrebu sa skrývať pred verejnosťou. Nedávno boli načapaný na bratislavskej hrádzi, kde sa spoločne venovali rannému behu na hraniciach s Rakúskom pri Bergu.

 

Po tréningu vstúpili na svoje motorky a odišli, no to, čo upútalo pozornosť, bolo, že na motorke Szalayovej sa nevytŕčala z radu. Robert Fico, trojnásobný bývalý premiér, jazdil na zaujímavejšom stroji.

Fico, zrejme so skvelým vkusom a rozpočtom, sa vozí na motorke s názvom Honda VT 1300 CX „Fury,“ ktorá na Slovensku nie je bežne dostupná a na americkom trhu stojí okolo 11-tisíc eur. Jej cena je teda omnoho vyššia než skúter Honda PCX, na ktorom jazdí jeho mladšia priateľka.

Vzťah medzi politikom a právničkou, ktorá má za sebou kontroverzný odchod z prokuratúry, vyvolal veľa otázok v médiách, vrátane ich vekového rozdielu. Nedávno sa dokonca objavili spolu na svadbe právnika Mareka Paru, ktorý obhajuje viacerých významných klientov, vrátane Mariána Kočnera a Norberta Bödöra.

Svadba sa konala v luxusnom zámockom areáli hotela Chateau Mcely pri Prahe, kde Szalayová prišla vo výrazných šatách zdobených perlami.

Katarína Szalayová odišla z prokuratúry, z ktorej jej hrozil vyhadzov. Na úrade práce ale nepobudla. Už má nového zamestnávateľa. Nové pracovné miesto našla v advokátskej kancelárii Roberta Kaliňáka, podpredsedu Smeru. Katarína Szalayová žije v milionárskom komplexe na nábreží Dunaja.

Týmto sa ukazuje, že Fico a Szalayová už nemajú potrebu skrývať svoj vzťah a verejnosť bude pozorne sledovať, čo nám prinesie ďalšia kapitola v ich zaujímavom spojení.