Robert Fico ostro reaguje: Odvolaná vláda sa rozhodla v rozpore s Ústavou SR prekročiť svoje kompetencie!

Autor: Redakce
SMER SD Robert Fico tvrdo reaguje na svojej sociálnej sieti: ,,VLÁDA V DEMISII SA PRI STÍHAČKÁCH UŽ ANI NEUNÚVA VYSVETLIŤ SVOJE LÁMANIE ÚSTAVY! A PREZIDENTKA? TÁ SA OPÄŤ LEN PRIZERÁ DEHONESTÁCII SLOVENSKA.“
Podľa neho sa na Slovensku tieto dni štát a jeho pravidlá otriasajú v základoch. Odvolaná vláda v demisii sa rozhodla v rozpore s Ústavou SR prekročiť svoje kompetencie a zaslať na Ukrajinu stíhačky, čo si neželá ani väčšina národa, ani väčšina parlamentu a nechce to, ako prvá, urobiť ani žiadna z krajín sveta.
,,No našich „Demokratov“ na čele s Hegerom a Naďom to vôbec nezaujíma a ďalej fanaticky plnia úlohy zadané z poza hraníc. Všetci sa držíme za hlavy kam nás títo blázni ťahajú, lebo to, čo sa dnes deje na najvyšších poschodiach štátu nešlo okolo zdravého rozumu ani náhodou,“ uviedol Fico.  Podľa neho SMER – SSD nemá na výber – urobia maximum, aby  v najbližších voľbách dosiahli taký výsledok, ktorý zaručí vznik suverénnej, stabilnej a sociálnej vlády s jasnou prioritou – zachrániť Slovensko pred tým, čo tu dnes s nevôľou žijeme.

ZDROJ: Facebook.com/search/top?q=robert fico

ZDROJ FOTO: Facebook.com/search/top?q=robert fico