Milan Uhrík predseda Republiky: Voľte rozumne, s istotou a hlavne tak, aby voľby nevyhrali Progresívci

Autor: Lucia Peštová
Zdroj foto: redakcia Vysoká hra

Hnutie Republika v Dubnici nad Váhom predstavila svoj volebný program svojim budúcim voličom. Na námestí sa zišlo množstvo občanov, pričom väčšinu z nich tvorili dôchodcovia a muži. Predseda hnutia Milan Uhrík zdôraznil, že „Slovensko je rozpadnutý štát, ktorý zaplavujú migranti. Zdravotníctvo je rozpadnuté, na školách učia deti samé blbosti, ako to, že existuje viac pohlaví či prezliekanie detí do druhého pohlavia, aby cítili aké to je, byť v druhom pohlaví.“ Nezabudol ani na to, čo sa stalo pred divadlom P.O. Hviezdoslava.

 

„Slovensko nefunguje, keď životnému prostrediu a medveďom vládol vegetarián Budaj či MIRRI bábko-herečka Remišová. My musíme vrátiť silové zložky, tajnú vojna policajtov. Treba ozdraviť zdravotníctvo, je v katastrofálnom stave. Je ponižujúce, aby si žena musela nosiť toaletný papier do pôrodnice. Treba očistiť od farmaceutických a finančných skupín, pretože zdravotníctvo má byť hlavne pre ľudí a nie pre veľké firmy. A aby zákonné zdravotné odvody spravovala jedna zákonná štátna poisťovňa,“ povedal Uhrík.

„Premenujeme ozbrojené sily späť na armádu Slovenskej republiky,“ začal Uhrík. Dodal, že chcú obrániť Slovensko.

Chcú presadiť európske platy a dôchodky aj pre Slovensko. Slováci by mali dobehnúť EÚ nie len cenami, ale aj platmi. Slovensko by malo začať čerpať eurofondy, „vyciciať z únie, čo sa len dá“. Taktiež musíme začať podporovať slovenské hospodárstvo a podporovať slovenské fabriky. Chcú znížiť daň z príjmu fyzických osôb, radšej zaťažiť luxusné tovary. Samozrejmosťou je, aby ceny energií neurčovali Nemci, ale aby sa plynárne a elektrárne a vodárne vrátili štátu.

Ľudia sa pýtajú prečo voliť práve Republiku. „Iné strany a my sme rozdielni v tom, že sme Slovensko nikdy nevykradli, neničili ľudí počas covidu. Taktiež, to čo hovoríme na Slovensku to hovoríme aj v zahraničí,“ podotkol Uhrík. Uhrík vyzýva ľudí, aby išli voliť a volili rozumne a na istotu. A najdôležitejšie je, aby ľudia išli voliť, nech sa do parlamentu nedostanú Progresívci.