Juraj Šeliga: Ak budú MiG-29 tak zničené, ako mala byť zničená naša S-300, ktorá stále, chráni ľudí na Ukrajine, potom dobre!

Autor: Redakce
Poslanec zo Za ľudí Juraj Šeliga, uviedol na svojej sociálnej sieti status: ,,Ak budú MiG-29 tak “zničené”, ako mala byť zničená naša S-300, ktorá stále, aj teraz v tejto chvíli, chráni ľudí na Ukrajine, potom dobre!“
,,Prajem pilotom MiG-29 na Ukrajine, aby zostrelili čo najviac ruských rakiet, ktorých cieľom je masakrovať nevinné ženy, deti, bytovky, sklady, cesty, divadlá, nemocnice i škôlky… a tak zachránili nevinné životy!“ Dodal Šeliga.
Podľa neho Rusi na Ukrajine zabíjajú bez príčiny nevinných, a preto je rád, že v tejto krajine je ešte zopár odvážnych politikov, ktorí vedia čo je správne, normálne, doslovne ľudské urobiť, keď zomierajú nevinní. A tej politickej skupine kolaborantov, na čele ktorej stojí Robert Fico, praje, aby spoločne s Putinom skončila na smetisku dejín!
,,Krajina ako Slovensko, ktorá zažila na vlastnej koži ruskú okupáciu, by mala pomáhať Ukrajine vždy… Lebo ak sa nezomkneme, “normalizácia” s moskovskými poskokmi ala Fico, Blaha, Danko začne už v septembri,“ dodal.


Poslanec zo Za ľudí Juraj Šeliga tvrdí, že Slovenské MiG – 29 budú na Ukrajine zachraňovať ľudské životy a pomôžu Ukrajine odolávať ruskej agresii. Sú momenty, kedy je potrebné robiť rozhodnutia, ktoré síce nie sú populárne, ale sú správne a majú zásadný vplyv na zachovanie demokracie a slobody v Európe. Takým rozhodnutím bolo aj rozhodnutie darovať naše stíhacie lietadlá Ukrajine.

ZDROJ: Facebook.com/SeligaZaLudi

ZDROJ FOTO: Facebook.com/SeligaZaLudi