Igor Matovič nechce, aby sa mafia dostala k moci!

Autor: Lucia Peštová
Zdroj foto: Lucia Peštová

Exkluzívne redakcia VH bola na predstavení kandidátky hnutia OĽANO, ktorých predsedom je Igor Matovič a bude kandidovať s číslom 150. Odpovedal nám na otázky redakcie.

 

Na tlačovej konferencii Hnutia OĽANO boli dnes predstavené ich kandidátky, pričom Igor Matovič bude kandidovať s číslom 150. Redakcia Vysoká hra sa obrátila na Matoviča s otázkou o jeho prioritách a čo považuje za dôležité. Matovič odpovedal, že jeho prioritou je zabrániť mafii, aby sa dostala k moci.

V boji proti organizovanej kriminalite a zabezpečení spravodlivého politického prostredia vidí dôležitý cieľ a snahu chrániť záujmy občanov. Toto odhodlanie Matoviča reflektuje jeho politické zámer a jeho snahu o zachovanie integrity a transparentnosti v politike. Je dôležité, aby sme sa ako spoločnosť angažovali v ochrane demokracie a boji proti mafii a korupcii.

Na otázku aké ministerstvo by si vybral líder OĽANO Igor Matovič odpovedal: To ľudia rozhodnú vo voľbách, akože to je teraz úplne zbytočné hovoriť. Vôbec netúžim po tom, aby som bol ministrom, ani premiérom. Túžim po tom, aby sme zabránili mafii, aby sa nedostala k moci.