Fico sa opäť obul do prezidentky, tvrdí že vie, prečo potrebovala Mikulca podržať

Autor: Jana Kováčová
šéf opozičnej strany Smer Robert Fico
ZDROJ FOTO: facebook.com/robertficosk
,,ČAPUTOVÁ DRŽÍ NAD VODOU ZLOČINCOV, LEBO ICH POTREBUJE NA LIKVIDÁCIU OPOZÍCIE,“ začal slovami svoj status na socialnej sieti šéf opozičnej strany Smer Robert Fico.
Podľa jeho slov, Čaputová dlho čakala, aby mohla podporiť ministra vnútra R. Mikulca. Vhodná šanca jej prišla teraz, keď si Mikulec čítal tajné dokumenty bez previerky. Podľa Čaputovej je to ok. Vyfúkla si od úľavy, lebo potrebovala Mikulca podržať. Čaputová plne súhlasí s praktikami Mikulca a Čurillovcami pri likvidácii opozície. Ani len slovom sa nezastala vyšetrovateľky D. Santusovej, ktorej chceli zapáliť auto!
Z. Čaputová bola ticho, keď Mikulec:
1. súhlasil s prerušením zadržania 3 udavačov – kriminálnikov, aby mohli utiecť,
2. podľa nahrávky rozhovoru s F. Imreczem mal vziať úplatok 100 tisíc Euro,
3. podľa množstva dôkazov vie o všetkých špinavostiach NAKA a schvaľuje ich,
4. kúpil napriek zákazu ÚVO jeden vrtuľník za 13 mil. Euro namiesto dvoch za 15 a súd mu prikázal tento vrtuľník nepoužívať, atď, atď, atď.
,,Pani prezidentka, držíte nad vodou zločincov namiesto toho, aby ste tlačili na voľby do 30. júna, hoci ste to občanom SR sľúbili. Chápem, že ich potrebujete, aby nás v opozícii pozatvárali. Choďte robiť špeciálneho prokurátora a otvorene sa k svojím chúťkam priznajte a neskrývajte sa za funkciu hlavy štátu,“ uviedol Fico.