FICO: Čakali by sme čokoľvek, ale na túto pravdu treba silný žalúdok

Autor: Redakce
Na snímke poslanec parlamentu SR Robert Fico (Smer-SD) poèas 66. schôdze NRSR 22. júna 2022 v Bratislave. Národná rada (NR) SR v stredu prelomila veto prezidentky SR Zuzany Èaputovej v prípade zákona o financovaní vo¾ného èasu dieaa. Zákon schválilo plénum v pôvodnom znení a odmietlo pripomienky hlavy štátu. FOTO TASR - Martin Baumann
,,NAJNOVŠIE SVEDECKÉ VÝPOVEDE DEFINITÍVNE POTVRDZUJÚ, ŽE KRIMINALIZÁCIA OPOZÍCIE BOLA VOPRED PRIPRAVOVANÁ MATOVIČOM, PODPOROVANÁ NOVINÁRMI AKO TÓDOVÁ ČI VAGOVIČ A K TOMU ZA VÝDATNEJ POMOCI MAFIE!“ Vyhlásil na socialnej sieti šéf opozičnej strany Smer Robert Fico.
Podľa Fica, ak by sme žili v normálnych časoch, zverejnené výpovede by boli na absolútnu politickú diskvalifikáciu Matoviča, zastavenie všetkých dnes prebiehajúcich politických procesov a spomenutí „novinári“ by nemohli písať ani inzeráty do miestnych novín.
,,Ale my dnes žijeme na Slovensku, kde neplatí nič a bijeme sa o podstatu fungovania právneho štátu a dodržiavanie základných pravidiel v spoločnosti. Ľudová múdrosť hovorí, že „čas pravdu ukáže“ a dnes ten čas už prichádza,“ vyhlásil Fico.
,,Čestní policajti začínajú pod prísahou odhaľovať obludnosť špiny, ktorá je za vznikom tej „slušnej“ vládnej koalície na čele s OĽaNO. Triumvirát Matovič, novinári a mafia je kombinácia, ktorá hovorí za všetko! Čakali by sme čokoľvek, ale na túto pravdu treba silný žalúdok,“ dodal na záver Fico.

ZDROJ: Facebook.com/robert fico

ZDROJ FOTO: Facebook.com/robert fico