Boris Kollár naložil Petrovi Pellegrinimu: Pozrite sa do zrkadla, nechal ste sa nachystať ako malý Jarda

Autor: Lucia Peštová
Zdroj foto: FB Boris Kollár

Bhyby vo vláde, na Slovensku je 6 mesiacov chaos. „Musíte si pozrieť sám sebe do zrkadla. Naletel ste predsedovi SASKY Richardovi Sulíkovi, ktorý mal od začiatku konflikt vo vláde s Igorom Matovičom, bez akýchkoľvek dodatkov ste mu zahlasoval  za pád vlády. Mohli byť voľby v apríli, nechal ste sa nachytať ako malý Jarda,“ povedal Boris Kollár Petrovi Pellegrinimu.

 

„Predčasné voľby mohli byt kľudne už v apríli, keby nepovalili vládu Pellegrini spolu so Sulikom,“ uviedol Kollár v relácii Tak takto. Vďaka nim sa predlžil tento chaos. Kollár si myslí, že niektorým politikom sa to hodí, čim horšia situácia v krajine, tým lepšie pre nich. Ale čo 5,5 milióna ľudí, ktorí tu žijú? Ti potrebujú riešenia a pomoc v tejto situácii, nie ďalšie hádky a chaos,“ sa vyjadril na sociálnej sieti Boris Kollár.
Úradnícku vládu nepodporíme, nechceli sme aby nastúpila úradnícka vláda. vyjadril sa Boris Kollár.
Predseda strany Hlas Peter Pellegrini hodnotí  situáciu, ktorá je momentálne vo vláde, čo ak nastane úradnícka vláda. „Dokonalo sa dielo, ktoré započalo Igorom Matovičom v parlamentných voľbách 2020. To je tak, keď zvíťazí strana, ktorá vôbec nie je pripravená na vládnutie, keď sa dostanú do parlamentu ľudia neschopný viesť tento štát,“ uviedol Pellegrini. Toto je víťazstvom Igora Matoviča.
„Táto vláda nevie riadiť krajinu, nevie odísť dôstojne a zo cťou,“ dodal Pellegrini.  Vyčítal Kollárovi, že aj za jeho vedenia došla krajina tam kde sa práve  nachádza. Budeme pomáhať úradníckej vláde schvaľovať zákony. „Keby bol Hlas vo vláde, vláda by bola stabilná,“ vyjadril sa Pellegrini.

oris Kollár predseda strany Sme rodina naložil Petrovi Pellegrinimu predsedovi strany Hlas v relácii Tak takto. Vyčítal mu c