Zmeny v kempovaní na Pohode!

Festival sa bude konať od 7. do 9. júla na letisku v Trenčíne. Vystúpia napríklad Nick Cave & The Bad Seeds, The Libertines, Flume, Kevin Morby, Metronomy, Richie Hawtin, Black Pumas, Wolf Alice a mnohí ďalší.

Podujatie môže tento rok privítať 30 000 návštevníkov. Usporiadatelia oznámili, že mierne upravia areál, čo im umožní zväčšiť kapacitu špeciálnych kempov a karavan parkingu.

Vo Family kempe vznikne ďalších 50 miest, v Silent campe pridali 100 miest a vytvorili priestor pre ďalších 40 karavanov.

„Family camp i Karavan parking ostávajú na rovnakom mieste, pripomíname, že podmienkou stanovania vo Family campe je prespávanie s dieťaťom do 12 rokov. Silent camp sa oproti pôvodnému miestu sťahuje na druhú stranu dráhy. Upozorňujeme, že do polnoci môžu byť v tomto stanovom tábore presluchy z Orange stage, inak veríme, že tento kemp využijú tí, ktorí majú radi počas noci – a aj počas dňa – v blízkosti svojho stanu čo najväčší kľud.“

V utorok pridajú do obchodu lístky pre päťmiestne stany vo festivalovej Chill village, vrátane päťmiestnych stanov vo Family parku.

ZDROJ: Pohoda

ZDROJ FOTO: UNSPLASH