Veronika Remišová: V strane ZA ĽUDÍ z našich hodnôt neuhneme ani o milimeter

Autor: Redakce

My sme slobodní v našich hodnotách a to budeme zastávať všade, vyhlásila Veronika Remišová na svoje sociálnej sieti.

 

Podľa nej  sa Peter Pellegrini sa nevie vymáčknuť, aký má názor na Migy a na pomoc Ukrajine (každý tretí deň iný), kde vlastne hodnotovo patrí (nikam – to už odhalili aj voliči) a kto mu je najbližší (podľa jeho rétoriky stále v ňom bije červené srdiečko Smeru). Jeho jediným programom nie je to, čo chce robiť pre Slovensko, ale len kritika bez alternatívy a konštruktívnych návrhov.
Remišová  ďalej uviedla, že je samozrejme, že veľa vecí sa dalo počas celosvetových kríz, ktoré nás postihli robiť lepšie. No pri všetkých ťažkých časoch, ktorými prechádzame, považuje za zásadné tri veci, ktoré sme urobili, pokiaľ ide o pomoc a riešenia pre ľudí:
✅️ Stabilizácia cien energií – Slovensko má vďaka nášmu úsiliu jedny z najnižších cien energií v EÚ.
✅️ Práca pre ľudí a boj o každé pracovné miesto – nezamestnanosť je dnes aj vďaka eurofondom rovnaká ako pred pandémiou, zabojovali sme o každé pracovné miesto. Keď naposledy riešil krízu Fico s Pellegrinim, pridali 150.000 nových nezamestnaných živiteľov rodín a hospodárili s dvojnásobným deficitom, ako sme mali minulý rok.
✅️ Podpora rodín – dnes má rodina s pracujúcimi rodičmi a 2 deťmi na základnej škole podporu od štátu o 300 eur mesačne viac, ako mala počas vlád Fica/Pellegriniho. Rodina už nie je len floskula, ale skutočná hodnota, ktorá je pre nás základom dobrého fungovania štátu a hodná podpory.
,,Nedajme sa oklamať Smerom a Hlasom, ktorí všetko kritizujú, ale nikdy nič nerobili lepšie. Vlastne áno – jedna vec im išla na jednotku – okrádanie vlastných občanov. Na rozdiel od nich sú naše hodnoty v strane ZA ĽUDÍ jasné a vždy čitateľné – nebojíme sa, neuhneme ani o milimeter a vždy budeme na strane ľudí,“ dodala na záver.

ZDROJ: Facebook/Veronika Remišová

ZDROJ FOTO: Facebook/Veronika Remišová