Vebi má doslova a do písmena plodné obdobie!

Skladba si na svoje vydanie počkala sedem mesiacov. Komu je určená? Veronika Vebi Nízlová toho stíha naozaj veľa. Popri starostlivosti o dcérku Neu, sťahovaní a aktívnom projekte Zlatá brána, ktorý realizuje so sestrou Danielou, vydáva novinkovú skladbu Ja viem.

„Vznikla na jar minulého roka, kedy som dostala podklad od Paul Project a začali sme pracovať na texte,“ povedala speváčka. Napriek rozchodovému módu skladba nie je venovaná žiadnemu mužovi v živote speváčky. „Je to úplne jednoduché. Ostatná vydaná skladba Nechám sa viesť je zamilovaná, a tak som chcela trochu zmenu. Pre ženy, ktoré sú v rozchodovom ‚móde‘ som pripravila novinku Ja viem,“ vysvetlila Vebi.

Videoklip nakrúcali na prelome augusta a septembra minulého roka, kedy bola Veronika v siedmom mesiaci tehotenstva.

„Neviem, či sa mi úplne podarilo zakryť tehotenské bruško. Nakrúcali sme v noci, čo bolo samo o sebe náročné. Naviac mi bolo extrémne zle, čo som v inom čase tehotenstva nemala,“ povedala Vebi, ktorá sa od novembra minulého roka teší z dcérky Ney.

Režisér Marcel Rojas, MRouse Media, si do videoklipu vybral Kevina Stylesa, modela a fitness trénera, ktorý sa stará aj o niektoré slovenské celebrity. Samotné nakrúcanie sa kvôli počasiu muselo niekoľkokrát prekladať.

Veronika a Daniela Nízlové v týchto dňoch finalizujú svoje sťahovanie do nového domu, v ktorom budú bývať spoločne so svojimi dcérami Lindou (2 roky) a Neou (6 mesiacov). Napriek tomu pokračujú aj vo svojich pracovných aktivitách.

„Prebiehajú skúšky s kapelou, s ktorou absolvujeme aj koncerty k projektu Zlatá brána, sťahujeme sa a staráme sa o naše detičky. Času je teda menej, ale určite chcem pokračovať aj v sólovom projekte,“ dodala speváčka.

ZDROJ: TS ANDREA ČURNÁ

ZDROJ FOTO: Pluska