Už dnes sa otvárajú brány tradičného festivalu!

Autor: Redakce

Jeden z našich najväčších festivalov sa bude už po druhýkrát konať v Jazdiarni Banát v obci Častkovce. Na fanúšikov čakajú okrem česko-slovenských hudobných legiend aj Topfest run, atrakcie vo fun zóne či stanové mestečko. Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru a dobrú náladu, na Topfeste 1. až 2. júna zahrajú Lucie, Kabát, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a kapela Indigo, Desmod, Gladiator, Kollárovci, Hrdza a mnohí ďalší.

„Na Topfest sa veľmi tešíme, sme jeho neoddeliteľnou súčasťou už dlhé roky. Je to festival hneď na úvod leta, takže tam určite nemôžeme chýbať. Tešíme sa, že si zahráme bez obmedzení. Na festivaloch je príjemné, že sa tam stretneme s mnohými muzikantami, s ktorými sme sa dlho nevideli,“ teší sa Pepa Vojtek, líder skupiny Kabát.

Okrem skupiny Kabát vystúpia Lucie, Paľo Habera a Team, Peter Nagy a Indigo, Desmod, Gladiator, Škwor, Heľenine oči, Konflikt, Zóna A, Kollárovci, Hrdza, KISS Forever Band, Ploštín Punk, Sematam, Fuera Fondo, No Control, Symfóbia, MF, Rebelsky a Braňo Mojsej. Brány festivalu otvárajú v paitok 1. júla o 11:00.

Pri vstupe sa každý musí preukázať platnou vstupenkou, za ktorú dostane na ruku identifikačný náramok. Pri strate nebude umožnený vstup. Organizátor upozorňuje návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba na oficiálnych predajných miestach. Vstup do areálu je povolený len s platnou vytlačenou vstupenkou. Hometicket musia byť vytlačené na kancelárskom papieri vo formáte A4 s čitateľným čiarovým kódom.

Potvrdenie objednávky ani vstupenky v elektronickej, nevytlačenej forme nebudú akceptované. Pre ZŤP po preukázaní preukazu je vstup 20 eur, doprovod si hradí plnú sumu. Deti do 10 rokov majú vstup zadarmo po preukázaní kartičkou poistenca. Deti do 10 rokov môžu prísť iba v sprievode dospelej osoby. Vstupenka platí na oba festivalové dni, a to po predložení príslušného preukazu. Na mieste bude možnosť zakúpenia jednodňovej vstupenky za cenu 30 eur.

Obmedzením pre návštevníkov budú bezpečnostné opatrenia – prehľadávanie batožiny za účelom zníženia prenesenia zakázaných vecí, medzi ktoré patria nože a iné ostré predmety, sklo, plechovky, vlastné nápoje a jedlo, dáždniky, pyrotechnika, omamné a psychotropné látky.

Na festivale bude pre návštevníkov pripravená zdravotná a hasičská služba. O bezpečnosť sa bude starať bezpečnostná služba. Príjazd na festival je zo smeru Nové Mesto nad Váhom cez dedinu Čachtice a zo smeru Piešťany cez dedinu Ostrov. V obci Častkovce bude smerové značenie priamo k areálu podujatia.

ZDROJ: netky.sk
ZDROJ FOTO: netky.sk