Strana Za ľudí o nadchádzajúcich voľbách: Jedno osobné stretnutie je viac ako desať billbordov a to bude aj filozofia našej kampane.

Autor: Redakce

Strana Za ľudí prezentuje, že pomáha samosprávam zvládať migračnú krízu. Už samotný názov strany hovorí o zámere strany, chcú stáť za ľuďmi. Je taktiež súčasťou série článkov o kandidátoch do volieb na Slovensku. Predvolebné prieskumy verejnej mienky ukazujú, že ich šance nie sú až také stratené. Dostanú sa do vlády?

Strana chce vybojovať slušné Slovensko pre ľudí, ktorým chce byť plne k dispozícii a pomáhať, kde sa dá. Okrem toho sa výrazne stavia za pomoc Ukrajine. „Ukrajina už rok čelí barbarskej agresii zo strany Ruskej federácie, ktorá má za následok miliardové škody a obrovské straty na ľudských životoch. Táto situácia sa nás bytostne dotýka. Slovensko od začiatku stojí pri našich susedoch v ich boji za slobodu a pomáha ľuďom, ktorí utekajú pred hrôzami vojny. Poskytli sme útočisko desaťtisícom ľudí, prichýlili sme ukrajinské rodiny, poskytli im základnú pomoc, zázemie, ukrajinské deti sa učia v našich školách. Slováci ukázali veľké srdce,“ povedala Remišová na webe ich politickej strany. S pomocou podľa nej nekončia.

Spoločne chcú bojovať za slušné a spravodlivé Slovensko. Ich prioritou je Slovensko, ktoré funguje a je radostným miestom na život. Chcú opäť vybudovať štát, ktorý si váži a chráni poctivých a slušných a trestá klamárov a zlodejov, kde budúcnosť detí nezáleží od miesta narodenia, ale od vzdelania a šikovnosti.

„Štát, ktorý motivuje mladých, aby si zakladali rodiny a vychovávali tu budúce generácie. Ktorý vytvára férové podmienky ako pre pracujúcich, tak podnikateľov. Ktorý sa postará o chorých, starších a trpiacich. Štát, kde človek nie je len číslom v štatistike, ale centrom skutočného záujmu. Zákazníkom, ktorý má právo na tie najlepšie služby. Štát, ktorý vie, že ochrana prírody musí mať prednosť pred peniazmi a priemyslom.Vráťme Slovensko všetkým ľuďom!“ uvádzajú na webe.

V strane ZA ĽUDÍ, podobne ako v mnohých iných stranácj, podľa ich slov momentálne ešte neriešia kampaň.

„Pokračujeme v práci pre ľudí a pre Slovensko. Robíme presne to, čo sme začali v marci 2020. Naša volebná kampaň sú naše výsledky, ktoré sme dosiahli. Neklameme ľudí, nekradneme, makáme, nemárnime čas osobnými útokmi, ale presadzujeme riešenia pre ľudí. Z nášho volebného programu sme splnili 450 bodov. Naše záväzky v oblasti boja proti korupcii, transparentného a férového IT, reformy eurofondov sú splnené. Vo vnímaní boja proti korupcii sme dosiahli historicky najlepší výsledok za posledných 10 rokov a oproti vláde Petra Pellegriniho sme a posunuli o 10 miest,“ vysvetlil tlačový odbor strany Za ľudí.

Kampaň plánujú viesť transparentne a výlučne v zmysle zákona. „Za nami nie sú žiadni oligarchovia, alebo skrytí sponzori, ktorí si svoju investíciu vyberú cez predražené zákazky, alebo IT tendre ako to vidíme pri nominantoch strany Smer 1 alebo Smer 2,“ dodala strana.

Chcú zriadiť konktaktnú kampaň. „Silou strany ZA ĽUDÍ sú regióny, kde máme pevné zastúpenie a tomu bude zodpovedať aj veľká časť našej kampane. Jedno osobné stretnutie je viac ako 10 bilboardov a to bude aj filozofia našej kampane,“ zhrnula strana Za ľudí.

ZDROJ FOTO: FB Za ľudí