Podľa Uhríka, SLOVENSKU hrozí tvrdá pokuta

Autor: Redakce
FB Milan Uhrík
,,Spojenie Slovanov by bol pre Západ veľký problém. Preto vždy podporovali rozdelenie nášho slovanského sveta,“ napísal na svoje sociálnej sieti Milan Uhrík, predseda hnutia REPUBLIKA a poslanec Európskeho parlamentu.
Podľa neho sa podobne nemôžu dopustiť ani zjednotenie arabského sveta. Je to klasický geopolitický postup impérií. Vždy systematicky destabilizovať potenciálnych konkurentov.
,,Ale zdá sa, že tentokrát sa prepočítali a ich „svetový poriadok“ sa im postupne rozpadá. Čoraz viac krajín sa od západu odpútava a najmä v Ázii vznikajú nové suverénne obchodné aj vojenské mocnosti. Boli by sme hlúpi, keby sme tento trend prostredníctvom vyváženej zahraničnej politiky nezachytili. Sledujte rozhovor pre ZVTV…“ dodal.

Podľa Uhríka, SLOVENSKU hrozí tvrdá pokuta.
,,Americká firma Alpine Oil and Gas podala na svetovú banku arbitrážnu žalobu, ktorou chcú od nás vysúdiť neskutočných 600 000 000 eur.  A to len preto, že sme im neumožnili ťažiť ropu s katastrofálnymi ekologickými dopadmi. Máme podozrenie, že Hegerom riadené ministerstvo financií nerobí nič zásadné, aby sme sa ubránili a štát nemusel platiť túto závratnú sumu peňazí. Toto nám potvrdili aj lokálni aktivisti na severovýchode Slovenska,“ uviedol na záver v statuse.

ZDROJ: Facebook.com/ing.milan.uhrik

ZDROJ FOTO: Facebook.com/ing.milan.uhrik