Ostrá hádka! Remišová si myslí, že táto vláda pomáha ľuďom tak, ako žiadna iná!

Autor: Redakce

Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) to vyhlásila v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo.

 

 

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha s tým nesúhlasí a za jediný spôsob, ako vymeniť súčasnú vládu, považuje nátlak z ulíc. Vicepremiérka v súvislosti s energetickou krízou uviedla, že vláda zabezpečí, „aby elektrina, plyn a teplo boli pre ľudí dostupné“. Blaha poukázal na to, že keby mal Smer-SD v roku 2015 vešteckú guľu, tak by pristúpil ku kúpe Slovenských elektrární. Realizáciu tzv. plánu B v podobe znárodnenia elektrickej energie považuje opozičný poslanec za kontraproduktívnu.

 

Remišová reagovala, že toto prichádza do úvahy len ako úplne krajné riešenie, ktoré koalícia nechce použiť. Blahu zároveň v relácii obvinila zo šírenia ruskej propagandy. Obaja sa zhodli, že by nebolo správne, keby Slovensko zaviedlo kontroly na hranici s Maďarskom. „Bolo by to popretím schengenského princípu. Riešenie je, aby maďarská hranica so Srbskom bola lepšie strážená,“ vyhlásila.

 

Remišová neskôr reagovala na sociálnej sieti: Milí priatelia, desiatky z vás mi píšete správy, že ste ma dnes hlasovaním v relácii Na telo na Markíze chceli špeciálne podporiť, práve preto, že to bol dnes Mordor – toľko lží, manipulácie a klamstiev za 60 minút som už dávno nepočula. Píšete, že keď ste chceli hlasovať, vyhodilo vám správu, že používateľ s vašou IP adresou už hlasoval (hoci ste ešte nehlasovali). Je pravda, že Smer/Hlas už po prvej minúte a bez toho, aby preriekli jediné slovo, majú zväčša v relácii naklikanú už podporu 60%. No akoby sa stalo – chcela by som sa vám aj tak poďakovať za vašu podporu a množstvo milých odkazov. Vážim si to a zo srdca ? ďakujem. Je to pre mňa povzbudením.

 

 

ZDROJ: topky.sk/FB

ZDROJ FOTO: FB- Veronika Remišová