Náš milovaný Západ sa za posledný týždeň tak nekonečne znemožnil, okomentoval Blaha

Autor: Redakce
Na snímke predseda Výboru NR SR pre európske záležitosti ¼uboš Blaha poèas zasadnutia Výboru NR SR pre európske záležitosti, 28. júna 2016 v Bratislave. Pred èlenmi výboru vystúpil premiér Robert Fico pred odletom na rokovanie Európskej rady v Bruseli s informáciou o jej programe a hlavných témach. Bruselský samit lídrov EÚ sa uskutoèní 28. – 29. júna 2016. FOTO TASR - Jakub Kotian
Vďaka rozhovoru, ktorý koncom novembra poskytla bývalá nemecká kancelárka Angela Merkelová Spieglu a aj vďaka informáciám od bývalých spravodajských dôstojníkov vyšlo najavo, že vojna na Ukrajine bola aj očakávaným výsledkom konania kolektívneho Západ. 


K týmto zisteniam koncom minulého týždňa pribudol Katarský korupčný škandál, do ktorého sú namočené viaré osobnosti EÚ dosiaľ veľmi protežované. Tieto dve odhalenia veľmi narušili pozlátko oficiálnej propagandy. Blaha sa k tomu vcelku trefne vyjadril na Telegrame Blaha svoj text nazval: Ten náš milovaný Západ sa za posledný týždeň tak nekonečne znemožnil, že liberálne kaviarne sa musia topiť v slzách. “Najskôr sa prevalilo, že Minské dohody,” píše Blaha, “ktoré mali priniesť mier na Ukrajine, boli zo strany Západu iba obyčajný podvod. Potvrdila to bývalá nemecká kancelárka Merkelová. Kým Rusko chcelo prostredníctvom týchto dohôd dosiahnuť mier, Západ ich využil iba na to, aby mohol vyzbrojiť Ukrajinu. Od počiatku chcel Západ vojnu proti Rusku. Tým sa rúca celá západná propaganda o zlom vojnovom Rusku a skvelom mierumilovnom Západe. Nedali mieru šancu, od prvej sekundy chceli vojnu, zbrojenie a krv.” Jeho druhou témou je ďalšia kauza okolo Zelenského režimu: “Najnovšie oslavujú divíziu SS Galizien. A pustili sa do tvrdého prenasledovania pravoslávnej cirkvi. Už sú nepriatelia aj kresťania – ich barbarstvo nepozná hraníc. Ďalej pokračujú aj útoky proti ruskej kultúre. Najnovšie na Ukrajine zakázali Čajkovského Luskáčika, lebo za všetko zlo na svete samozrejme môže ruský balet. A osobitne malý drevený panáčik. A do tejto barbarskej atmosféry dokvitol Naď s Káčerom, aby Zelenského potľapkali po pleci, aký je z neho zo dňa na deň väčší fašista. Možno si spolu aj zahajlovali nad symbolmi esesákov z Galizien, ktorí počas 2. svetovej vojny vraždili aj Slovákov. Ale treba uznať, Volodomyr má špecifický zmysel pre humor. Keď videl Naďa, hneď pochopil, že má do činenia s Jaroslavom Hlúpym. A tak ho ironicky ocenil cenou Jaroslava Múdreho. Vtipálek,” okomentoval Blaha Naďovo ocenenie. 


Na záver si Blaha podáva kovaných európskych nositeľov hodnôt: “Ale úplná pecka prišla z Európskeho parlamentu. Podpredsedníčka EP je zapletená do strašidelného korupčného škandálu a ktovie, koľko europoslancov ešte zatknú – plačem od smiechu. Po vražde Kuciaka sem chodili, aby nás poučovali, aké je Slovensko zlé a mafiánske. A teraz sa ukazuje, že skorumpovaní mafiáni sedia v Európskom parlamente. Grécka podpredsedníčka EP ešte vo februári spolu so Sorosom podpísala výzvu proti Rusku, ako ho treba zničiť a vraj naň treba nasadiť najtvrdšie možné sankcie. Nechápem. Takéto ukrajinské sorosovské slniečko, ktoré poctivo kope do Ruska – no proste dokonalosť sama. A nakoniec sa z toho vykľuje skorumpovaná beštia? Ako je to možné? A ďalší obvinený z korupcie a prania špinavých peňazí je bývalý taliansky europoslanec, ktorého Nadácia otvorenej spoločnosti zaradila medzi najspoľahlivejších europoslancov. Ups!” V sumári Blaha vyjadruje nádej, že to moralistov z Bruselu umlčí: “V Európskom parlamente majú zjavne v obľube dva koníčky – nenávidieť Rusov a kradnúť ako straky. Blahoželáme. To nestačia peniažky od strýka Sorosa? To musíte vyciciavať ešte aj šejkov z Kataru? Západní slniečkari dostali riadny preplesk. Celý svet teraz vie, že sú to oni, kto urobil všetko pre to, aby nebol mier. A že podporujú fašizujúci sa Zelenského režim. A ešte sú aj skrz-naskrz skorumpovaní. Veľký Európsky parlament, ktorý tu poučuje celý svet. Už môžu akurát tak držať ústočká, kriminálnici.” Možno to vie celý svet, ale stavíme sa, že už o týždeň to u nás takmer nik vedieť nebude.

 

ZDROJ: hlavnespravy.sk

ZDROJ FOTO: Facebook