Mladý Beckham sa žení! Padnú milióny eur

Brooklyn Beckham si v sobotu 9. apríla zoberie za manželku americkú herečku Nicolu Peltz. Dvojica si dala záležať na prípravách ich veľkého dňa, ktorý ich stál 3,6 milióna eur!

Slávnosť sa bude konať v rodinnom sídle Peltzovcov v Palm Beach na Floride. Rozprestiera sa na pozemku 4 000 metrov štvorcových priamo na pláži a má hodnotu 91 miliónov eur.

Magazín ELLE uviedol, že na svadbe by sa mali zúčastniť aj Princ Harry s manželkou Meghan, ktorí sú priateľmi Beckhamovcov. Zabaviť sa prídu aj Gigi Hadid, Nicole Richie či Gordon a Tana Ramsayovci.

O nevestinu vizáž sa postará Leslie Fremar, s ktorou už spolupracovali napríklad Demi Moore a Charlize Theron. Šaty dostal na starosť Pierpaolo Piccioli z módneho domu Valentino.

Dvojica predtým uviedla, že plánuje mať židovksý obrad. „Som nadšený. Budem mať na hlave jarmulku,“ vyjadril sa 23-ročný Brooklyn Beckham pre magazín Vogue.

Nedávno tiež podpísali predmanželskú zmluvu. Podľa ELLE sa pohybuje majetok Beckhamovcov okolo 455 miliónov eur. Nevestin otec, ktorým je finančník Nelson Peltz, sa môže pochváliť sumou až 1,6 miliardy eur.

ZDROJ: ohmymag.de, Elle

ZDROJ FOTO: ohmymag.de