Milan Mazurek: Tomuto neuveríte, dokiaľ si to nepozriete! 

Autor: Redakce
,,UKRAJINU nechajú celú vykrvácať, pre svoje mocenské politické hry,“ uviedol podpredseda hnutia Milan Mazurek vo svojom statuse na sociálnej sieti.
Pokračoval slovami:,,Pritom zatiahnú do vojny aj zvyšok Európy! Západná politika vo vzťahu k Ukrajine a tam prebiehajúcej vojne je úplne šialená. Klamú Ukrajincom a hecujú ich do smrteľného zabíjania, pritom sa tešia z každej ďalšej zbytočnej obete dlhotrvajúceho a bezcieľneho vojenského konfliktu.“
,,Už viac ako rok trvajúce šialenstvo ich dostalo do stavu krvavých očí, žiadajúc nekonečné dodávky zbraní a túžby po ďalšom vraždení. O mieri sa už nehovorí. Diplomacia nemá v tomto svete žiadne miesto. Len krv, smrť a beznádej miliónov ľudí. Na tom sa totiž získava moc a peniaze,“ dodal Milan Mazurek.

 

 

 

 

 

 

,,TOMUTO neuveríte, dokiaľ si to nepozriete!“ Uviedol Milan Mazurek.
Podľa neho, Heger a Osuský doslova volajú po totálnej vojne s Ruskom a ešte to nazývajú mierový plán… Tvrdia, že treba dobyť Krym! Navyše za Slovensko súhlasia so zavedením digitálneho eura, ktoré je extrémne nebezpečným mechanizmom na ceste k digitálnej totalite a absolútnej vládnej kontrole obyvateľov.
,, V hnutí REPUBLIKA ?? stojíme na strane slobody obyvateľov a mierového riešenia,“ dodal na záver.

ZDROJ: Facebook.com/MilanMazurek

ZDROJ FOTO: Facebook.com/MilanMazurek