Matovič sa rád pochváli aj svojím súkromným životom, neuveríte, s kým si komentoval svoje príspevky na sociálnej sieti

Autor: Redakce
Na snímke minister financií SR Igor Matoviè (O¼aNO) poèas rokovania 81. schôdze vlády SR 26. mája 2022 v Bratislave. FOTO TASR - Jakub Kotian *** Local Caption *** 81. schôdza vlády SR ministri
Šéf hnutia OĽaNO a minister financií je známy tým, že rád komunikuje s ľuďmi a uverejňuje rôzne statusy na svojej sociálnej sieti. 


Venuje sa v nich aktuálnej politickej situácii ale aj necháva nazrieť do svojho súkromného života. Tentoraz sa venoval stavu lesa vo Vysokých Tatrách. Na konci príspevku oslovil aj známeho zabávača z Košíc. Matovič sa v statuse venuje stavu lesa pod Hrebienkom 18 rokov po kalamite. Konštatoval: "Miesto jednodruhového lesa, ktorý kalamita sfúkla ako domino, postupne vyrastá pestrý zmiešaný les, na ktorom by si obdobná pohroma už vylámala zuby..."

 

Matovič sa na sociálnej

Zdroj: Facebook/Igor Matovič

 

Na záver ešte stihol pozdraviť zabávača Andera z Košíc slovami: „Popač Ander jaká krása.“ V spisovnej slovenčine to znamená: Pozri Ander aká krása.

 

Matovič sa na sociálnej

 

Netrvalo dlho a Ander z Košíc, vlastným menom Ján Pisančin, mu na facebooku odpovedal: "Patrim Igorku patrim. 3m še chlope." Znamená to: Vidím Igorko vidím. Drž sa chlape.
ZDROJ: topky.sk

ZDROJ FOTO: Facebook/Ander z Košíc - Ján Pisančin