Kam zmizla Ficova Katarína Szalayová?!

Autor: Redakce

Médiami sa dlho šírili poznámky o údajnej milenke Roberta Fica, Kataríne Szalayovej, ktorá aktuálne pracuje pre Róberta Kaliňáka. Szalayová bola právnou čakateľkou na prokuratúre v Bratislave. Médiá na ňu však niekoľkokrát upozornili vzhľadom na možný blízky  vzťah Ficom, a napokon ju odvolali z funkcie.

Návrh na jej odvolanie podala samotná Krajská prokuratúra v Bratislave. Úrad práce jej však nehrozil, podľa TASR a portálu Aktuality ju zamestnal bývalý minister vnútra a súčasný advokát Róbert Kaliňák. Katarína Szalayová pracuje u Kaliňáka v advokátskej kancelárii Kallan Legal, kde figuruje na pozícii koncipientky.

Portálu Aktuality to potvrdil aj Kaliňák, podľa ktorého je talentovaná. „Politika ju pripravila o prácu, tak som si nenechal ujsť jeden právnicky talent,“ uviedol pre Aktuality. Szalayová sa ešte ako pracovníčka prokuratúry, napriek jej platu, ktorý sa pohyboval okolo 600 eur mesačne, vozila na aute Volkswagen Arteon. Cena uvedeného vozidla sa pohybuje od 45 000 eur vyššie, informoval o tom pred dvoma rokmi Denník N.

ZDROJ: teraz.sk
ZDROJ FOTO: teraz.sk