Jaroslav Naď sa poriadne obul do Romany Tabak: „Toto je vojna, Romana. Už 50 dní sa Ukrajinci bránia z celých síl. A vo vojne buď pomáhame brániť napadnutú krajinu a jej obyvateľov!“

Poslankyňa Romana Tabak prednedávnom na sociálnej sieti odmietla odovzdanie obranného systému S-300 Ukrajine, pretože „nechce, aby sa Slovensko zapojilo do vojenského konfliktu“. Jej vyjadrenie skritizoval minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO), čo Tabák označila ako „kopnutie“ si do ženy.

Dodala, že na neúctu voči ženám si už v OĽANO i v politike zvykla. Aj Kuriak na sociálnej sieti v reakcii na darovanie systému uviedol, že sa „pod to nemôže podpísať“.

Jaroslav Naď vyjadril: „ROMANA, AJ MÁŠA MOŽNO CHCELA BYŤ TENISTKOU. Ale Putinova šialená agresia na Ukrajine jej definitívne zmenila život. Stovky detí boli zavraždené. Tisícky zranené. Milióny opustili svoje domovy. Toto je vojna, Romana. Už 50 dní sa Ukrajinci bránia z celých síl. A vo vojne buď pomáhame brániť napadnutú krajinu a jej obyvateľov, alebo vopcháme hlavu do piesku a pozeráme sa, ako novodobý Hitler z Moskvy útočí na nevinných a vyvražďuje celé obce. Keď prejde Ukrajinou, sme na rade my. Keby v roku 1939 neboli dovolili Hitlerovi zaútočiť na Poľsko, nebola by 2. svetová vojna. To je realita Romana Tabak, akokoľvek je to pre Teba náročné pochopiť.
PS: Toto nie je útok na ženy a ani na úspešné slovenské predsedníctvo!“
ZDROJ: Facebook
ZDROJ FOTO: bystricoviny.sk