Igor Matovič: DAŇ Z VOJNY SCHVÁLENÁ!

Autor: Redakce
Líder OĽANO Igor Matovič na svojej sociálnej sieti zverejnil status: ,,DAŇ Z VOJNY SCHVÁLENÁ 
… Slovnaft zaplatí z mimoriadneho zisku z ruskej ropy 70% špeciálnu daň … a tak máme v štátnej kešeni prvú časť potrebnú na odmenu 500€ za účasť na historických voľbách.“

Podľa Matoviča, niektorí ľudia si myslia, že keď sa budú pritom rozumne tváriť, môžu vypotiť akúkoľvek sprostosť a ľudia im to uveria. ,,Jedným takým korunovaným je istý Martin Mojžiš. Za roky odkedy s hanbou musel odstúpiť z našej kandidátky, lebo sa zľakol detektora lži o korupcii, som ho ignoroval a nechal som ho metať sa v jeho mentálnych poryvoch opusteného. Dnes som však naďabil na takú dokonalú blbosť, čo zase vypustil z úst, že sa chcem s vami podeliť o jej citát,“ dodal.
Pokračoval ,,… celý civilizovaný svet dnes odsudzuje vojnu v Iraku, keďže spôsobila smrť státisícov ľudí či vznik Islamského štátu … a hlavne – v celom Iraku sa nenašli žiadne zbrane hromadného ničenia, čo USA prezentovali celému svetu ako kľúčový dôvod pre nevyhnutnosť útoku voči Iraku.“
Čo na to Mojžiš?
Martin Mojžiš: Vojna v Iraku bola úplne správna
“Vďaka invázii sme sa dozvedeli, že nebezpečenstvo použitia týchto zbraní Saddámovým režimom nehrozilo. Lenže nebyť invázie, nedozvedeli by sme sa to. Takže argumentovať týmto faktom proti invázii je prinajmenšom čudné.”
,,… nuž, podľa tejto logiky môžu policajti preventívne strieľať neozbrojených ľudí na ulici … a keď sa ich iní ľudia spýtajú, prečo to robia, stačí, aby povedali, že bez toho, aby ich zastrelili, by sa predsa nedozvedeli, že boli neozbrojení. Neuveriteľný hlupák,“ doplnil na záver Matovič.

ZDROJ: Facebook.com/igor.matovic.7

ZDROJ FOTO: Facebook.com/igor.matovic.7