Heger to už len hrá na Brusel a Washington, lebo pred národom fatálne zlyhal, uviedol Robert Fico

Autor: Redakce
ZDROJ FOTO: facebook.com/robertficosk
,,Z pána Hegera sa stal symbol nesvojprávneho prikyvovača, ktorý urobil zo Slovenska politického otroka cudzích záujmov,“ uviedol na svojej sociálnej sieti Robert Fico (Smer-SD).
Myslí si že, Heger to už len hrá na Brusel a Washington, lebo pred národom fatálne zlyhal. Z pána Hegera sa stal symbol nesvojprávneho prikyvovača, ktorý urobil zo Slovenska politického otroka cudzích záujmov, reagoval na margo diskusnej relácie s Hegerom.
,,Nebudeme akceptovať, že vláda v demisii ignoruje sociálny prepad Slovákov a radšej verejnosť zahlcuje informáciami o zbrojení Ukrajiny, len aby zakryli svoju neschopnosť. Pocit chudoby sa nedá oklamať a je smutné, že Slováci ho pociťujú len preto, že sa na nich táto vláda vykašľala a nedokáže prísť s rýchlymi riešeniami, ktoré by ľuďom pomohli v tomto ťažkom období. Vláda tu má byť pre ľudí a ich problémy a nie pre požiadavky, ktoré prídu spoza hraníc. V týchto veciach máme v strane SMER – SSD úplne jasno! Najprv musí mať dostatok vlastný národ a až potom môžeme pomáhať iným,“ doplnil svoj status na sociálnej sieti Fico

ZDROJ: Facebook.com/robertficosk

ZDROJ FOTO: Facebook.com/robertficosk