Hanychová opäť lovila vo vysokých vodách!

Autor: Redakce

Českej modelke sa podaril poriadny úlovok. Na jej zoznam partnerov najnovšie pribudol 53-ročný šéf TV Barrandov Jaromír Soukup, ktorý v minulosti žil napríklad s Kateřinou Brožovou.

Po mnohých špekuláciách na sociálnych sieťach a v českých médiách prišlo rozuzlenie. Agáta Hanychová pre český Blesk potvrdila, že tvorí pár so Soukupom. „Áno, máte správne informácie, ale viac sa k tomu nebudeme vyjadrovať,“ uviedla dcéra Veroniky Žilkovej.

Jej matka, známa česká herečka, zažíva náročné obdobie, keďže ju čaká rozvod s Martinom Stropnickým, ktorý si našiel mladšiu milenku.

Agáta Hanychová bola v rokoch 2013 – 2020 vydatá za herca a muzikanta Jakuba Prachařa, s ktorým má dcéru Miu. Vychováva tiež syna Kryšpína, ktorého otcom je Miroslav Dopita. Po rozchode s Prachařom boli jej partnermi napríklad Zdeněk Turek, Marek Niessner, Tomáš Sobola, Jiří Heller alebo Andrej Nikov.Jaromír Soukup sa oženil s Moniku Drlíkovou, s ktorou má syna a dcéru. Po jeho boku sa objavila v minulosti aj Tereza Mátlová.

ZDROJ: blesk.cz
ZDROJ FOTO: TV Markíza