Fico: Toto našich Demokratov na čele s Hegerom a Naďom vôbec nezaujíma

Autor: Redakce
,,VLÁDA V DEMISII SA PRI STÍHAČKÁCH UŽ ANI NEUNÚVA VYSVETLIŤ SVOJE LÁMANIE ÚSTAVY! A PREZIDENTKA? TÁ SA OPÄŤ LEN PRIZERÁ DEHONESTÁCII SLOVENSKA,“ uviedol Robert Fico  na svojej sociálnej sieti.
Podľa Fica na Slovensku sa v tieto dni štát a jeho pravidlá otriasajú v základoch. Odvolaná vláda v demisii sa rozhodla v rozpore s Ústavou SR prekročiť svoje kompetencie a zaslať na Ukrajinu stíhačky, čo si neželá ani väčšina národa, ani väčšina parlamentu a nechce to, ako prvá, urobiť ani žiadna z krajín sveta.
,,No našich „Demokratov“ na čele s Hegerom a Naďom to vôbec nezaujíma a ďalej fanaticky plnia úlohy zadané z poza hraníc. Všetci sa držíme za hlavy kam nás títo blázni ťahajú, lebo to, čo sa dnes deje na najvyšších poschodiach štátu nešlo okolo zdravého rozumu ani náhodou. SMER – SSD nemá na výber – urobíme maximum, aby sme v najbližších voľbách dosiahli taký výsledok, ktorý zaručí vznik suverénnej, stabilnej a sociálnej vlády s jasnou prioritou – zachrániť Slovensko pred tým, čo tu dnes s nevôľou žijeme,“ dodal Fico na záver. Podľa neho je prezidentka ticho aj keď ju stále vyzývajú. Musí tu byť nejaká záruka pre ľudí.

ZDROJ: Facebook.com/search/top?q=robert fico

ZDROJ FOTO: Facebook.com/search/top?q=robert fico