Fico obvinil Lipšica, Mikulca, Matoviča, Hamrana a ďalších z fašizmu!

Bratislava – Prípad Norberta B. je čistý fašizmus zo strany špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO), lídra OĽaNO Igora Matoviča, policajného šéfa Štefana Hamrana a ďalších. Tí sú na dennej báze usvedčovaní z toho, že porušujú základné ľudské práva na Slovensku, tvrdí to Robert Fico (Smer-SD) v nadväznosti na prepustenie a opätovné zadržanie Norberta B. Uviedol to na svojej sociálnej sieti.

„Všetci vieme, že celý prípad, všetci udavači, všetko, čo je okolo neho, je jedna bájka. Všetci vieme, že neexistovali žiadne dôvody na vzatie do väzby. A tak došlo k rozhodnutiu, ktoré bolo očakávané a nevinný Ing. Norbert B. bol včera prepustený z väzby,“ povedal Fico.

Po prepustení Norberta B. opätovne zadržali, keďže čelí obvineniu v kauze Dobytkár, ktorá sa týka korupcie v Pôdohospodárskej platobnej agentúre. „Pravdepodobne dozorový prokurátor pán Hruška volá zaangažovanej vyšetrovateľke na NAKA v Bratislave a vracajú sa k starému prečinu z roku 2020, z ktorého bol Norbert B. obvinený,“ dodal Fico s tým, že dôvodom je podľa neho to, že by mohol ovplyvňovať svedkov, utiecť alebo páchať ďalšiu trestnú činnosť. Iniciovať jeho opätovné zadržanie mal podľa slov Fica špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

ZDROJ: Facebook

ZDROJ FOTO: archív teraz.sk