Dara Rolins a futbalista Nedvěd majú novinku!

Autor: Redakce

Dara Rolins (49) je už takmer rok vo vzťahu s bývalým futbalistom Pavlom Nedvědom (49), po boku ktorého doslova kvitne a o novej láske sa vyjadruje len v superlatívoch.Prišiel čas na ďalší významný krok, a tak sa Dara zoznámila aj s Nedvědovými rodičmi.

Dara Rolins je už rok v oblakoch a vezie sa na vlne lásky, keď sa dala dokopy s bývalým futbalistom Pavlom Nedvědom. Ten jej znova vyčaril úsmev na tvári a ona verejne vyhlasuje, že konečne našla muža, akého si po svojom boku vždy predstavovala. Hrdličky si preto pre seba ukradnú každú možnú chvíľu a cestujú spolu po celom svete. Len nedávno sa pritom vrátili z Francúzka, kde si oddýchli obklopení nádhernou krajinou a pri ochutnávke vína.

Nedvěd je zo slovenskej krásky celý paf a svedčí o tom aj fakt, že novú lásku už predstavil svojim rodičom. „Na stretnutie sme sa obe strany veľmi tešili a plánovali sme to už istý čas a teraz sa to podarilo tak príjemne spojiť s cestou do Karlových Varov,“ prezradila Novému Času popová diva, ktorá sa na festivale ukázala pracovne. „Pavel ma prišiel vyzdvihnúť a tým, že je to len hodinka do jeho rodnej dediny, ktorá sa volá Skalná, kde sa narodil a kde žije jeho rodina, tak sme spojili príjemné s užitočným,“ dodala Dara, ktorá u nádejných budúcich svokrovcov aj prenocovala. „Strávili sme tam noc, dali sme si večeru u nich na záhrade, grilovali sme a bolo to veľmi príjemné, takže už sa poznáme všetci so všetkými,“ uzavrela Rolins.

Tá teda priznala že stretnutie medzi jej rodinou a Nedvědom už prebehlo a podľa všetkého si padli do noty. „Moja maminka je trocha bližšie a zoznámenie už prebehlo. Už spolu boli aj sami dvaja na káve,“ priznala blondínka pre český Blesk. Podľa informácií Nového Času však jej mama nie je jediná a s českým športovcom si sadli aj jej dcéra, sestra a aj švagor. „Poznajú ho všetci a stretli sa už niekoľkokrát,“ prezradila nám kamarátka speváčky. Aby toho však nebolo málo, s novou láskou známej speváčky je spokojný aj jej bývalý priateľ a otec jej dcéry Loly Matěj Homola. „Pavel bol prvý muž, z ktorého mal Matěj vyslovene radosť,“ priznala pre český Blesk s úsmevom Rolins.

Nový vzťah priniesol Dare nielen radosť a pohodu, ale, ako sama priznáva, Pavel ju vedie aj k cestovaniu a zažívajú spolu mnoho nových dobrodružstiev. O pár dní sa dokonca dvojica dočká svojho prvého výročia, na ktoré sa aj patrične pripravujú.

„Tento mesiac bude prvé výročie. Bude oslava, všetko bude, musí byť,“ opísala pre Blesk veľké plány významného dňa plavovláska, ktorá je spokojná, ako to je, a na svojom štýle života nemieni nič meniť. „Svadba nikdy nebola a ani nie je na zozname mojich prianí, takže to neriešim. Skôr si prajem, aby sme boli šťastní, mali sme dôvod sa smiať a cestovať,“ dodala na záver speváčka.

ZDROJ: blesk.cz, cas.sk
ZDROJ FOTO: FB