Britney Spears a jej ďalšie veľmi ťažké obdobie

Prežívala to najkrajšie obdobie, avšak život jej uštedril tvrdú ranu. Speváčka Britney Spears sa so svojimi fanúšikmi podelila so smutnou správou. Prišla o svoje nenarodené bábätko.

Britney Spears zverejnila na Instagrame krátky príspevok, v ktorom oznámila smutnú správu. S partnerom Samom Asgharim prišli o svoje nenarodené bábätko. „S najväčším smútkom musíme oznámiť, že sme prišli o naše zázračné dieťatko na začiatku tehotenstva. Je to zdrvujúce obdobie pre každého rodiča,“ napísala Britney.

V príspevku priznala, že možno mali správu o jej tehotenstve oznámiť neskôr, avšak boli z toho tak nadšení, že si to nemohli nechať pre seba. „Naša vzájomná láska je našou silou. Stále sa budeme pokúšať v rozširovaní našej krásnej rodiny,“ povedala speváčka, ktorá sa zároveň poďakovala všetkým, ktorí ju v tomto náročnom období podporujú a zároveň prosí o súkromie.

„Sam a ja sme sa rozhodli odísť, aby sme si vyčistili myseľ a sústredili sa na požehnania, ktoré máme, jeden pre druhého a pre mojich chlapcov,“ povedala Britney. Ona a Sam boli na dovolenke v Cancúne, zdanlivo sa snažili zabaviť sa pri jazde na vodnom skútri.

V apríli speváčka zverejnila mätúci príbeh o schudnutí, potom pribratí a následnom nabratí na váhe. Potom si urobila tehotenský test a nakoniec vyhlásila: „Čakám dieťa.“ O niekoľko týždňov neskôr zverejnila fotky, na ktorých bola nahá. Na svoju obranu povedala, že fotky vznikli ešte predtým, ako nosila pod srdcom bábätko. 

ZDROJ: cas.sk

ZDROJ FOTO: deanshotband.com